fbpx

פיסול פנים

האפשרות לעצב את מבנה הפנים בקלות ובנוחות, מאפשרת להגשים חלומות ולהגיע לתוצאות  מדהימות ולטווח ארוך יותר תוך דגש על מראה טבעי של הפנים.

האפקט הרצוי הוא “הצערת הפנים“ ע"י עיצוב מכלול הפנים במהירות, ביעילות וללא הליך ניתוחי.

פיסול פנים מתאים להדגשת מתאר הפנים, עצמות לחיים, אזור העיניים והשפתיים, הרמת גבות, החלקת המצח, תיקון של סנטר כפול או סנטר חסר, מילוי רקות, צמצום שקעים מתחת לעיניים או בלחיים ועיצוב קו הלסת, זוהי אמנות הדורשת מיומנות.

פיסול פנים מבוצע בעזרת חומרי מילוי, בוטוקס, חוטים נספגים ושימוש במכשור מתקדם עם טכנולוגיה חדשנית, ללא ניתוח, ללא הרדמה, עם תוצאות שמתקבלות תוך דקות ספורות.

אזורי הטיפול העיקריים:

מילוי והדגשת עצמות לחיים:

אזור הפנים הדומיננטי ביותר והגדול ביותר, שם מתרחש דלדול של רקמת השומן העמוק בחלק העליון וכתוצאה מכך נפילת החלק התחתון. עיבוי, עיצוב והענקת נפח לעצמות הלחיים נותן מראה של עצמות לחיים גבוהות, מבליט את מבנה הפנים, מדגיש את קו העצמות ונותן מראה נשי ועוצמתי. אפקט קל של מתיחה העוזר לטשטש את הקמטים בצדי האף וצידי הפה, השפעה ומתיחה של קו הלסת ושיפור הנפח של שקעי העיניים.

עיצוב סנטר:

מיועד לטיפול בסנטר קצר מאוד והסתרת שקעים בצידי הסנטר. טיפול פשוט זה, מאפשר לשנות את פרופורציות הפנים בצורה מהירה וקלה ובשל עומק ההזרקה, ההשפעה היא לזמן ארוך של מעל שנה.

הרמת גבות:

באמצעות חומרי מילוי, בוטוקס ומכשור מתקדם, ניתן להרים את הגבות תוך דקות ספורות

וללא ניתוח. ניתן לשפר את צורת הגבות ולהביא לפתיחת החלק לטרלי של העין.

עיצוב קו הלסת תחתונה:

קו הלסת תוחם את הפנים ומגדיר אותן. קו לסת תחתונה מודגש הוא סמל לצעירות ורעננות, המאופיינת בעור הדוק ובקווים חדים.

עם השנים החלק האמצעי של הפנים צונח בהשפעות כח המשיכה ומופיעים בליטות ושקעים בקו המתאר שלו. בעזרת חומר מילוי ניתן ליישר את קו הלסת ולבנות מחדש את זוויות הלסת. פעולה פשוטה זו נותנת מראה צעיר ורענן יותר ומשפיע בצורה ניכרת על המראה הכללי.

 

במרפאתנו אנו משתמשי בחומצה היאלורונית – חומרי מילוי והנפח על בסיס טבעי האיכותיים מסוגם בעולם. מגוון חומרי המילוי מגיעים בנפחים וסמיכויות שונות, בהתאמה לסוג הטיפול והאיזור המטופל. הזרקת החומרים מוסיפה נפח במראה מעודן, בעוד הנוסחה המהפכנית מעודדת התחדשות רקמות תמיכה בעור, בניית תאי עור חדשים והיווצרות טבעית של קולגן ואלסטין, המעניקים לעור את גמישותו. החומר עצמו מתפרק בגוף באופן טבעי עם הזמן.

שיטת ההזרקה הטובה והבטוחה ביותר וקיימת אצלנו, היא באמצעות מיקרו-קנולה, צינורית העשויה חומר גמיש, עגולה בקצה ובעלת פתח בצד ממנו יוצא החומר המוזרק. שיטת הזרקה זו מפחיתה את כאב ההזרקה, פחות טראומטית, נק' הזרקה אחת, ללא שטפי דם ופיזור אחיד וחלק יותר של החומר. שיטת הזרקה זו דורשת מיומנות גבוהה.

כל המוצרים והמכשירים הינם באישור משרד הבריאות הישראלי, אישור הרשות האירופאית  CE ואישור משרד הבריאות האמריקאי – FDA.

תוצאות: בדרך כלל תוצאת ההזרקה נשארת לשנה, כתלות באיכות החומר, באזור ההזרקה ובידיו המיומנות של הרופא המבצע.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
free online course
download samsung firmware
Download WordPress Themes
udemy free download

    מעוניינים לשמוע? למה אתם מחכים.. השאירו פרטים!

    לקבלת המתנה נא להשאיר פרטים ונחזור אליך לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

    לקבלת המתנה נא להשאיר פרטים ונחזור אליך לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

    דילוג לתוכן