fbpx

מילוי קמטים

בתהליך הטבעי של ההתבגרות וההזדקנות, מתחוללים תהליכים טבעיים של הזדקנות העור אשר מביאים ליצירת קמטים, קפלים, שקעים ואסימטריה.

הסיבות להיווצרות קמטים ואיבוד נפחים:

גורמים פנימיים:

איבוד הגמישות של העור, ספיגה של הרקמה השומנית מתחת לעור, ירידה בעובי העור ונדידת שומנים לכיוון תחתית הפנים.

גורמים חיצוניים:

חשיפה לשמש, עישון וכוח כבידה.

 

ניתן להבחין בעורנו בקמטים דינאמיים וקמטים סטטיים. הקמטים הדינאמיים נוצרים כתוצאה מהתכווצות שרירי הפנים ונקראים קמטי הבעה אשר מתבטאים בפנינו כאשר אנחנו שמחים, צוחקים, עצובים, בוכים או מבוהלים. בגילאים מבוגרים עור הפנים פחות גמיש ויותר רפוי, הוא איננו נמתח בחזרה כאשר השרירים כבר לא מכווצים ואז נראים בבירור קמטוטים ואף קמטים על עור הפנים.

הקמטים הסטטיים נובעים מאבדן נפח הרקמה התת עורית, ירידה בכמות ואיכות הקולגן והאלסטין המעניקים גמישות לעור, ירידה בכמות השומן התת עורי וחשיפה מרובה לשמש , התורמים למראה מקומט ויבש של הפנים.

 

טיפול בחומרי מילוי ובוטוקס נותן פתרון פשוט לבעיה ו להגיע לתוצאות יפות וטבעיות של מראה פנים צעיר יותר.

 

הבוטוקס יעיל בעיקר בטיפול בקמטים דינאמיים שנוצרו בעקבות פעילות יתר של שרירי הפנים.

חומצה היאלורונית מתאימה לטיפול כמעט בכל סוגי הקמטים שאינם תוצאה של פעילות שרירים.

החומצה ההיאלורונית היא רכיב טבעי הקיים באופן טבעי בגוף: ברקמות המחברות, בעור ובסחוסים, אך עם השנים הייצור שלה בגוף הולך ופוחת., תפקידה בגוף הוא לעודד ייצור של קולגן ואלסטין החיוניים לגמישות ולחות העור. מכיוון שמדובר בחומר המצוי בגוף עצמו באופן טבעי, כמעט ואין תופעות לוואי ורגישות יתר לאחר הטיפול.

הזרקת חומרי מילוי לצורך מילוי קמטים נחשבת לטיפול אסתטי בטוח ולא פולשני, אשר ההתאוששות ממנו קלה ומהירה, הסיבוכים נדירים, תופעות הלוואי זניחות וחולפות במהרה והתוצאות ניכרות לעין היטב.

תופעות הלוואי מינוריות וטווח הופעתן קצר, בחלקם הגדול של הטיפולים יכולה המטופלת לחזור לשגרת יומה כבר מיד לאחר הטיפול מבלי שהדבר יורגש.

חלק ניכר מתוצאות ההזרקה הוא מיידי וחלקן ממשיכות נבנות בימים שלאחר ההזרקה והשפעתן על הקמטים תימשך בין 6 עד 12 חודשים, לפעמים אף יותר.

קיימים בשוק סוגים רבים של חומצה היאלורונית, בעלי נפח ומינון שונה המותאמים לאיזורי הטיפול השונים, על כן יש לוודא כי הרופא המטפל הינו מוסמך ומיומן בבחירת החומר המתאים לפי האזור ולפי התוצאה הרצויה וכמובן תוך יעילות, בטיחות והתאמה אישית לכל מטופלת באופן אישי בהתאם למבנה הפנים והמצב בקיים.

חשוב לוודא שהחומרים המוזרקים הינם בעלי אישור משרד הבריאות הישראלי, אישור הרשות האירופאית  CE ואישור משרד הבריאות האמריקאי – FDA.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
online free course
download coolpad firmware
Download WordPress Themes Free
udemy course download free

היצירתיות שלנו במראה המושלם עבורך

הקמנו לכם בכרמל, במקום ייחודי וקסום עם אווירה נעימה ואינטימית, את מרפאת Face Art – מרפאת בוטיק לטיפולים אסתטיים רפואיים.

מרפאת  Face Art, כשמה כן היא, רואה בטיפולים האסתטיים אומנות לשמה, פיסול ועיצוב הפנים בהתאמה אישית לכל מטופל/ת בהתאם לרצונו/ה, תוך ראיה כוללת של מבנה הפנים והתאמת תוכנית טיפולית אישית, ע”י שימוש בטכנולוגיה ייחודית של תלת מימד.

    מעוניינים לשמוע? למה אתם מחכים.. השאירו פרטים!

    לקבלת המתנה נא להשאיר פרטים ונחזור אליך לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

    לקבלת המתנה נא להשאיר פרטים ונחזור אליך לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות

    דילוג לתוכן