באיזה גיל כדאי להתחיל להזריק

הזרקות.

כיום כמעט כל אחת עושה בוטוקס, בעיקר לאור העובדה שזוהי פרוצדורה מעולה עם תוצאות טובות הנחשבת לפעולה מינימאלית ברפואה האסתטית. כבר לא נדיר למצוא נשים בגילאי בשנות ה 20-30 לחייהן המחזקות ומשמרות את הקיים ומונעות מצב של קמטי הבעה עמוקים המגיעים עם בגרות העור, הבוטוקס הינו תרופה בשימוש כלל עולמי המוזרקת לשריר וגורמת לריכוך קמטים ומניעת היווצרות קמטים נוספים, במשך השנים העור מאבד מהאלסטיות שלו והשריר המתכווץ גורם להופעת הקמטים.

 

באיזה גיל כדאי להתחיל להזריק?

אם מתחילים בטיפול של הזרקת בוטוקס בגיל צעיר הדבר ימנע הופעת קמטי הבעה מרובים וישמר את המראה הצעיר לאורך זמן, ניתן להזריק בכל גיל אבל הממוצע הנהוג הינו 18-65.

בגיל 20 ההזרקה תהיה כטיפול מונע להופעת קמטוטים, בכמויות קטנות תלוי במצב העור שלרוב מושפע מגנטיקה ולאו דווקא מגיל מסוים, החשיבות על מראה טבעי ולא קפוא היא מעל הכל.

בגיל 30 קמטי ההבעה ניכרים ותפקיד הבוטוקס חשוב בריכוך הבעות זועפות, רציניות וכועסות. הדבר גורם לאור ורעננות בפנים, חשוב להקפיד על טיפול מתמשך וחוזר כל מספר חודשים.

בגיל 40 כאשר העור מאבד מהאלסטיות והופך לדק קמטי ההבעה משמעותיים הרבה יותר מה שגורם לנראות של הקמטים גם כאשר שרירי הפנים לא בתפקוד. בגיל זה בדרך כלל נשים רוצות לשלב גם חומצה היאלורונית, כדאי לדעת כי לא ניתן להיפטר לחלוטין מכל הקמטים, תדירות ההזרקה תהיה פעם ב4-6 חודשים.

 

מתי מומלץ להזריק חומצה היאלורונית?

חומרי מילוי ניתנים למילוי בכל גיל. הטיפול מקן את נזקי הזמן ואין בו בדך ככלל צורך לפני גיל 30-35. החומצה יכולה לספור מים פי 1000 ממשקלה ובכך מעניקה נפח לרקמת העור אליה הוזרקה הדבר גורם למראה צעיר ורענן.

 

לסיכום, טווח הגילאים המומלץ לטיפול בקמטי הפנים הינו 30-55.

רוב הקמטים מופיעים לאחר פעילות שרירי ההבעה בפנים, הזרקת החומר גורמת לשיתוק מבוקר של חלק מהשריר האחראי על הופעת הקמט. עם הזמן, הקמט נעשה חלק יותר ופחות נראה לעין ולעיתים נעלם לגמרי.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes
free download udemy course

מעוניינים לשמוע? למה אתם מחכים.. השאירו פרטים!

למימוש ההטבה​ אנא השאירי פרטייך ונציגינו תחזור אליך עוד היום: ​

דילוג לתוכן